Loetle tooted brändi 100% järgi 

100% on spordirõivaste ja elustiili kaubamärk, mis toodab tulemuslikkusprille, prille, kiivreid, kindaid, kaitsevarustust ja spordirõivaid. 100% peakorter asub San Diegos, Californias.

Firmat alustas algselt Los Angeleses 1982. aastal Drew Lien. 1980ndate alguses 100% sponsoreeris mitmeid tehasevõistkondi ja võidusõitjaid, sealhulgas Johnny O'Mara, Ricky Johnson, Jeff Ward ja David Bailey. 80ndatel müüs kaubamärk t-särke, mütse ja motoosasid. Brändi nimi tuleneb vastusest küsimusele "Kui palju sa pingutad?" 100%.

2011. aastal ostsid Ludo Boinnard ja Marc Blanchard olemasolevad varad ning 1. jaanuaril 2012 lansseerisid 100% brändi uuendatud, kaasaegse välimuse. Nad tõid selle uue välimuse uuesti turule kaubamärgi toote, kaitseprillidega, ning laiendasid seejärel tootesarja, mis hõlmab ka kindaid, MTB kiivreid, spordirõivaid ja kaitsevarustust, aga ka tulemuslikkuse prille.

Kõik 100% tooted on disainitud ja testitud San Diegos. Ettevõte toodab oma prillid Itaalias ja läätsed Prantsusmaal koos Dalloz Creationsiga.

Bränd 100% on võitnud disainiauhindu oma kaitseprillide ja tulemuslikkuse prillide eest.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist