Loetle tooted brändi Aerobie järgi 

Alates 1970ndate alguses hakkas insener Alan Adler huvituma lendava ketta täiustamisest. Kõigepealt õnnestus tal muuta ketta kuju voolujoonelisemaks, vähendades sellega õhutakistust ja võimaldades tal kaugemale lennata. Kuid see muutis lennu ebastabiilseks.

Inspiratsioon tuli ebatõenäolisest allikast. Adler oli lugenud tšakramist - iidsest ja hirmsast Pandžabi relvast, mis oli rõngakujuline. See ajendas Adlerit valmistama Skyro, oma esimese lendava rõnga, mis püstitas 1980. aastal Guinnessi maailmarekordi. See oli hea kaugele viskamiseks, kuid töötas hästi ainult ühel kiirusel. Adler ei olnud päris rahul.

1984. aastal leidis Alan Adler lõpuks viimase pusletüki. Lisades oma lendavale rõngale spoileri, sündis Aerobie . Seda võis visata kiiresti, aeglaselt, lähedalt või kaugelt. Ühesõnaga, Alan Adler oli konstrueerinud lõbu ise.

Sellest 1984. aastast alates ei ole me kunagi kaotanud härra Alderi uuenduslikku vaimu. Me oleme ratast lugematuid kordi ümber töötanud, et see lendaks kaugemale, et see lendaks pimedas, et see lendaks koertele, et see lendaks teile tagasi jne. Me kasutame sama tehnikat ja teadust, mis lennukite ehitamisel, ainult et me tegelikult projekteerime oma asju nii, et need oleksid lõbusad. Nii et sirutage jalgu, haarake ketas ja laske oma vaimul hõljuda.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist