Loetle tooted brändi Amazonas järgiAMAZONAS GmbH peakontor asub Müncheni lähedal. Alates 1995. aastast on ta seisnud silmapaistva kvaliteedi eest originaalsete brasiilia puuvillaste võrkkiikide valdkonnas.
Lisaks puuvillast valmistatud rippmike ja ripptoole sisaldavale põhisegmendile on AMAZONASi vihmavarjude kaubamärgil ka oma beebide ja väikelaste rida AMAZONAS BABY WORLD, mis sisaldab laia valikut beebi rippmikke, kandesüsteeme, laste ripptoole ja beebi rippmokiraame, ning väljasõiduliin AMAZONAS ULTRA-LIGHT, mis sisaldab eriti kergeid rippmikke ja tarvikuid ellujäämise ekspertidele ja vaba aja seiklejatele.

AMAZONAS võlgneb erilist võlga Brasiilia algsele võrkkiige traditsioonile ja selle traditsioonilise tootega seotud kvaliteedile. Tal on oma tootmisüksus Brasiilia kirdeosas, mis on kogu Lõuna-Ameerika võrkkiikide valmistamise keskus. AMAZONASe ostukontor Shanghais tagab ettevõtte Ultra-Light tootesarja kõrge kvaliteedi, teostades tootmise käigus otsest kvaliteedikontrolli. AMAZONASe partnerettevõte Poolas toodab kõik AMAZONASe raamid säästvalt majandatud metsadest.

Ettevõtte uued ja loomingulised tooteideed, eriti tarvikute, raamide ja vedrustussüsteemide valdkonnas, mida toetavad strateegilised turundus- ja müügitegevused, on teinud AMAZONASest rahvusvahelisel turul eduka. AMAZONAS pakub suurepärast teenindust ja lühikesi tarneaegu ning ei nõua ettetellimisi. Praeguseks on AMAZONAS esindatud üle 40 riigis üle maailma ning on kujunenud Saksamaa juhtivaks võrkkiikide, raamide ja tarvikute hulgimüüjaks. Täna kuulub ettevõte maailma juhtivate võrkkiikide tootjate hulka.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist