Loetle tooted brändi Aqua Marina järgi 

Aqua marina on olnud üks populaarsemaid täispuhutavate supi ja kajakkide kaubamärke maailmas. Nad on uhked, et pakuvad taskukohast ja kvaliteetset täispuhutavate standup-paddle boardide ja kajakkide tootesarja, mis on mõeldud kõige laiemale kasutusalale tänapäeva kõige populaarsemates veespordialadel.

Aqua marina eesmärk on luua täispuhutavate laudade ja kajakkide valik, mis ühendab endas uusimaid tehnoloogiaid, kõrgtehnoloogilisi materjale ja 100% pühendumust ning võimaldab kõigil tasemetel sõitjatel saavutada ja isegi ületada oma maksimaalset potentsiaali. Aqua Marina loob tooteid, mis võimaldavad kasutajatel murda kõik olemasolevad piirid ja mängida nagu tõeline proff.

Aqua Marina kannab ökoloogilist vastutust ja on pühendunud puhtamatele ja rohelisematele viisidele uute laudade ja kajakkide valmistamisel oma ookeanimeelsusega.

Aqua marina testib oma tooteid aasta jooksul pidevalt erinevates kohtades üle maailma, mis teeb nad võimekaks tarnida laudu, mis tunnevad end õigesti, kuhu iganes sa neid kaadritega võtad. Nende pühendumine annab neile kindlustunde öelda, et Aqua marina on kõige väärtuslikum täispuhutavate sup-laudade ja kajakkide kaubamärk turul.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist