Loetle tooted brändi Body Craft järgi 

BodyCraft® asutati 1994. aastal lihtsa missiooniga aidata võimalikult paljudel inimestel saavutada oma heaolu eesmärke.  Meie kirg seisneb ülima ohutuse, mitmekesisuse, disaini, taskukohasuse ja motivatsiooni loomises.  Iga BODYCRAFTi toode on loodud selleks, et täita kõiki neid eesmärke.

Ja iga Bodycraft masin on loodud nii, et see oleks lõbus ja motiveeriv - see aitab teil iga treeninguga end paremaks muuta. Me tarnime ainult tooteid, mida me ise kodus kasutame. Tegelikult võib paljusid meie tooteid leida ka meie meeskonna kodudest!

Kuigi meie disainilahendused on sageli fitnessitööstuses standardina aktsepteeritud, on meie ideed patenteeritud ja patendiga kaitstud. BodyCrafti ostes ei pea te kunagi kvaliteedi pärast muretsema - ükskõik kui palju te oma seadmeid kasutate, need on ehitatud eluaegseks. Me ei tee kunagi hinna nimel kompromisse kvaliteedi osas - ja meie garantiid on tõestuseks meie pühendumusest teile! Ärge laske end petta koopiast - ainult Bodycrafti masin on ehitatud kestma.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist