Loetle tooted brändi Cattara järgi 

Cattara leidsid kämpingu-, kalapüügi- ja eelkõige loodushuviliste grupp. Ühel päeval otsustasid nad rikastada Tšehhi turgu uue kaubamärgiga ja tõid sinna täiesti uue kämpingu- ja loodustoodete sarja. Need tooted sobivad suurepäraselt paljudeks vaba aja veetmise viisideks. Kaubamärk asutati 2016 ja see kannab th Cattara nime.

Cattara ei ole mõeldud kõige nõudlikumateks ekspeditsioonideks, kuid see on kindlasti parema kvaliteedi ja suurema vastupidavusega. Samuti leiad sealt matkatuled, taskulambid ja esilaternad, mis sobivad kõige paremini abiks, kui on pime.

Cattara pakkub ka muid matkatarbeid, näiteks kokkupandavad showelid, matkapliidid, söögi- ja söögiriistad, kokkupandavad ja multifunktsionaalsed noad.

Kaasa ei ole unustatud ka aias või terrassil veedetud vaba aja veetmist. Kaubamärk pakub grille (gaasi- ja söegrillid), grillimise komplekte, täismetallist kaminat ja terrassikütte. Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, leiate Cattara brändi alt matkamööblit, sealhulgas võrkkiigesid, piknikuvarustust ja kaluritoole.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist