Loetle tooted brändi Concept 2 järgi 

Concept2 sai alguse 1976. aastal leivaauto tagaosas, kui Dick ja Pete Dreissigacker, värskelt olümpiatreeningust tulles, hakkasid valmistama komposiitvõistluste aerusid. Concept2 sõudjad on sellest ajast peale muutunud maailma sõudjate lemmikuks ja uuendused jätkuvad kuni tänapäevani.

1981. aastal lõid Dick ja Pete Concept2 Indoor Roweri, millest sai kiiresti maailma enimmüüdud sõudmismasin. Nüüd, mitu mudelit hiljem, kasutavad seda iga päev olümpiasportlased, südamepatsiendid, eraisikud kodus ja iga kaliibriga sõudjad vahepeal.

Sellest algusaegadest alates oleme kasvanud üle 100 töötaja ning meie tootevalik hõlmab sõude, siseruumides kasutatavat sõudmisseadet, SkiErg ja BikeErg. Kuigi oleme nüüd palju suuremad, oleme endiselt pühendunud oma filosoofiale pakkuda klientidele kõige uuenduslikumaid tooteid ja programme. Müües otse tehases, välistab Concept2 vahendaja, nii et saame pakkuda oma klientidele parimat väärtust. Te ostate otse meie tootmisüksusest Morrisville'is, Vermontis.

Sõudmine on meie olemasolu põhjus. Meie esmane eesmärk on edendada ja soodustada sõudmise kasvu nii siseruumides kui ka õues. Usume, et sõudmine on elukestev tegevus, mis on kõigile kättesaadav.

Kõik meie toodetud masinad ja sõudjad pärinevad enam kui neljakümne aasta pikkusest kogemusest. Püüame disainida, toota, müüa ja hooldada ainulaadseid, kõrgeima kvaliteedi ja väärtusega tooteid, mis on kasulikud Concept2 kogukonnale - meie klientidele, töötajatele, tarnijatele ja naabritele.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist