Loetle tooted brändi Echowell järgiEchowell Electronic Co., Ltd. asutati 1982. aasta augustis Taiwanis. See alustas tahkisreleede ja I/O-moodulite projekteerija ja tootjana. Seejärel sisenes ta peagi välitingimustes kasutatava spordielektroonika sektorisse ja sai üheks suurimaks jalgrattaarvutite tarnijaks maailmas. Echowelli peakorter asub Taipeis, Taiwanis ja seal töötab 40 töötajat. Selle teadus- ja arendustegevuse meeskond vastutab elektroonika disaini, mehaanilise disaini, püsivara disaini ja integratsiooni eest jne.

Tuntud oma stabiilsuse ja vastupidavuse poolest välitingimustes, on ECHOWELL® kaubamärk turustanud igal aastal kvaliteetseid jalgrattaarvuteid miljonitele ratturitele, kusjuures turustusvõrk hõlmab kümneid riike kogu maailmas. Sellele kogemusele tuginedes on Echowell laiendanud oma äritegevust kantavale tehnoloogiale, elektroonilistele tikutuledele ja digitaalsetele raadiokõlaritele jne. Lisaks sellele on Echowell enam kui 30 aastat elektroonika projekteerimise ja tootmise tipptasemel, tootes ODM/OEM alusel erinevaid elektroonikaseadmeid ülemaailmsetele kaubamärkidele.

Tehnoloogiaga, mis toob kaasa Echowelli jalgrattaarvutite või andurite laia valiku edu, on muu hulgas : Raadiosageduse stabiilsus, veekindlus ja Bluetooth®/ANT+ tehnoloogia jne. Meie missiooniks on olnud pakkuda kvaliteetseid vaba aja tooteid ja häid teenuseid ülemaailmsetele turgudele. Praegusel IOT ajastul on meie eesmärk luua üha rohkem kasulikke ja kuluefektiivseid seadmeid, mis vastavad teie vajadustele ja võimaldavad teil tõhusamalt treenida. Teie lahke kaja aitab Echowellil jätkuvalt hästi kasvada.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist