Loetle tooted brändi Everlast järgi 

Everlast on alates 1910. aastast poksi, MMA ja fitnessivarustuse juhtiv tootja, turundaja ja litsentsiandja maailmas. Alates legendaarsetest meistritest Jack Dempseyst ja Sugar Ray Robinsonist kuni praeguste superstaarideni Benson Hendersoni ja Canelo Alvarezini on Everlast profisportlaste maailmameistrite põlvkondade valitud kaubamärk. Everlast on rajatud tugevuse, pühendumuse, individuaalsuse ja autentsuse pärandile, mis on vajalik osa lugematute meistrite elust. Everlasti tooteid müüakse enam kui 75 riigis ja kuuel kontinendil.

Nimi Everlast on poksi sünonüüm, kuigi ettevõte alustas 1910. aastal Bronxis ujumisriiete tootjana. Seitsmeteistkümneaastane Jacob Golomb, rätsepa poeg ja innukas ujuja, oli rahul tolleaegsete ujumisriietega, mis kestsid vaevalt ühe hooaja, ning hakkas valmistama ülikondi, mis tema sõnul pidasid garanteeritult terve aasta. Ta andis neile uhkusega nime "EVERLAST" ja kuigi ujumisriided ei kestnud kogu ajaloo vältel, siis nimi kestis.

Käesolevate aastate jooksul muutis Golomb oma ettevõtte väikeseks jaemüügipoeks, mis kandis täielikku spordivarustuse valikut. 1917. aastal tutvustas noor võitleja nimega Jack Dempsey Golombile ja Everlastile poksi. Dempsey palus Golombil konstrueerida kaitsepeakaitsed, mis kestaksid rohkem kui 15 ringi intensiivset poksitrenni. Golomb disainis Dempsey jaoks spetsiaalse treeningvarustuse. 1919. aastal võitis Dempsey raskekaalu maailmameistritiitli, kandes Golombi poolt talle valmistatud poksikindaid; Everlastist sai poksivarustuse peakorter kogu maailmas.

24. oktoobril 2000 omandasid Active Apparel Groupi (AAGP) juhtkond ja aktsionärid Everlasti kaubamärgi ja poksivarustuse. 20. septembril 2007 omandas Everlast Worldwide Inc. Ühendkuningriigi ettevõte Brands Holdings.

2007. aasta seisuga on Everlast kaubamärk nüüdseks esindatud enam kui 101 riigis ja tal on 88 litsentsi kogu maailmas.

Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist