Loetle tooted brändi Jobe järgi 

Me tahame, et te naudiksite kõiki olulisi eluvaldkondi. Me tahame, et teil oleks lõbus. Et teeksite mälestusi oma lähedastega. Et nautida absoluutset vabadust. Et teie süda oleks täis unustamatuid hetki. Et avastada kauneid kohti. Et lõõgastuksite. Aga ka selleks, et tunda põnevust ja saada adrenaliinipuhangut. Kuidas? Jagades meie kirge veespordi vastu. 

Meie missioon on viia teid vee peale.  Iga päev teeme kõvasti tööd selle nimel, et see juhtuks. Ja iga päev töötame kõvasti uute toodete arendamisega, et muuta teie elu vee peal nii lihtsamaks kui ka lõbusamaks. Teie jõudluse parandamine on meie eesmärk.

Stand Up Paddleboarding on suurepärane võimalus kajastada seda kirge veespordi vastu. Võta SUP-haaste vastu ja avasta oma maailm koos Jobe SUPiga. Avastage, et teie kohalik järv võib tuua teile kvaliteetset aega koos perega. Avastage, et teie kodulinna kanal muutub SUPi abil linnadžungliks. Avasta, et jooga ei ole mõeldud ainult mandrile. Avastage oma varjatud andeid. Avasta, et Jobe SUP on kõigile kättesaadav igal pool!

Meie kirg veespordi vastu peegeldub ka meie lähenemises wakeboardingile. Jobe tunneb ära wakeboardingu lõbu koos sõpradega. Jobe toodete ja uuenduste eesmärk on seega parandada iga wakeboarderi jaoks kaablielu. Uuendused, et te saaksite oma lemmiksporti veelgi rohkem nautida. Uuendused, et EVOlve wakeboarding!

Jobe paadisõidu elustiil on täiuslik lõbutsemine. Olenemata sellest, kas naudid halastamatult oma PWC-d või veedad aega paadis koos perega; Jobe hoolitseb selle eest, et iga #jobemoment oleks kõigile lõbus hetk. 

Veespordi nautimise ajal Veeülikonnad on hädavajalikud, et sellest kõige rohkem kasu saada. Seetõttu on Jobe pööranud erilist tähelepanu oma ujukitele. Jobe'i kostüümid on tehnoloogiliselt arenenud ning kasutavad uusimaid ehitusmeetodeid ja materjale. Peale selle on need saadaval erinevates trendikates värvides ja mudelites. Täiuslikuks arendatud. Mõeldud selleks, et riietuda ja muljet avaldada.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist