Loetle tooted brändi Kawasaki järgiKawasaki motors corp., USA

Kõva töö ja unistus. See on see, mis asutas Ameerika Kawasaki Motorcycle Corp. juba 1966. aasta märtsis. Esimene peakorter, vana lihaladu Chicagos, oli tagasihoidlik algus tehasemeeskonnale, mis saadeti USA turu avamiseks.

Seda alustati praktiliselt tühja kohaga - polnud kliente, turustajaid ega imagot. Kuid neil oli midagi olulisemat - tugev soov edu saavutada ja tehase lubadus tarnida parimaid tooteid.

Tulnukad ettevõtjad pidasid läbirääkimisi mitmete eraettevõtetega üle Ameerika Ühendriikide, et levitada esimesi jalgrattaid, mis olid väikesed kahetaktilised, mida müüdi kaubamärgi Omega nime all. Kuid USA ratturid soovisid rohkem põnevust, nii et tehas vastas kiiresti paari võimsa pöörlevate ventiilidega twinimootoriga, mida nimetati Samurai ja Avenger. See oli esimene märk sellest, et Kawasakist saab suure jõudlusega lõbusõidule spetsialiseerunud ettevõte.

Nuid mootorrattaid müüdi Kawasaki nime all -- ja idaranniku turustamiseks loodi teine ettevõte, Eastern Kawasaki Motorcycle Corp. 1968. aastal ühinesid see firma ja algne Chicago ettevõte, et moodustada Lõuna-Californias asuv Kawasaki Motors Corp., U.S.A. (KMC).

1969. aastal tõi uskumatu 500 cm3 kahetaktiline kolmikmootor Mach III Kawasaki jõudlusimago kogu maailmas esile. Legendaarse neljasilindrilise 900cc Z1 ajal 1973. aastal oli Kawasaki mootorrattatööstuse suurriik ja KMC ehitas oma ühtset turustusvõrku, et pakkuda edasimüüjatele ja klientidele paremat teenindust.

Diversifitseerumine tuli varakult, kui Kawasaki 1973. aastal teedrajavana alustas isikliku veesõiduki äriga. Tänapäeval on meie JET SKI® veesõidukite kaubamärk plahvatuslikult kasvaval turul juhtiv. 1980ndatel laienesime veelgi ATV-de ja Side x Side sõidukite valdkonda.

Tänapäeval ületab KMC aastatulu 1,6 miljardit dollarit. Ettevõttes on ligikaudu 480 töötajat ja üle 1500 edasimüüja. Meie enim müüdud Ninja® sportmootorrattaid, klassikalisi Vulcan® cruiser'eid, vastupidavaid ATV ja Mule™ Side x Side sõidukeid ning eksklusiivseid JET SKI® veesõidukeid on meie Good Times Company kuvandi aluseks.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist