Loetle tooted brändi Marbo Sport järgi 

"Me ei usu juhustesse, me usume kõvasse töösse" - ütlevad Marbo-Spordi omanikud, kes asutasid ettevõtte 30 aastat tagasi. Praegu on see Poola suurim klassikaliste spordikomplektide tootja jõusaalidesse ja koju. Algusest peale oli ettevõtte eesmärk aidata inimestel parandada oma füüsilist vormi kodust lahkumata. Ettevõte laiendas kiiresti oma valikut professionaalsete jõusaaliseadmete ja võistlusettevalmistuse abivahenditega.

"See tee viis meid sinna, kus me täna oleme" - ütlevad ettevõtte esindajad. Kulturismi on saanud mitte ainult suurimaks kireks, vaid ka valdkonnaks, millele Marbo edukalt spetsialiseerub. Toodetud varustust iseloomustab tugevus, vastupidavus ja löögikindlus. Valikusse kuuluvad tooted koduseks treeninguks, poolprofessionaalsed ja professionaalsed liinid, samuti võitluskunstide seadmed.

 

Marbo Home sarja tooted on mõeldud algajatele kulturismi harrastajatele, kes alustavad oma seiklust jõusaaliga. Seadmed on läbi mõeldud nii, et need oleksid võimalikult funktsionaalsed ja lihtsasti kokkupandavad. Seadmed on valmistatud vastupidavast 40x40mm profiilist, mis tagab stabiilsuse, mis ei ole võrreldav vastava hinnaklassi Hiina pinkidega. Töövõtte esteetilisust rõhutab elegantne polsterdus paksul kolmesentimeetrisel käsnil ja pulbervärvimine. Alusta seiklust juba täna!
Klass: H - koduseks kasutamiseks mõeldud seadmed
Marbo Semi-Pro seeria on suunatud nõudlikele kodukasutajatele, kes hindavad treeningul mugavust ja usaldust. Tugev 50x50x2mm profiil tagab maksimaalse konstruktsioonilise tugevuse ning paksude surunuppude ja suurepärase kahevärvilise polsterduse kasutamine ei jäta kahtlustki, et tegemist on parima kvaliteediga varustusega.
Loobuge kompromissidest ja nautige treenimise rõõmu!
Klass: S - koduseks kasutamiseks mõeldud seadmed
Parem, mis võib juhtuda tõelisele kulturistile - Marbo Professional seeria.
Selle sarja seadmetel on vastavusdeklaratsioon PN-EN 957-4: 2007 standardile ja neid võib kasutada kaubanduslikes ja avalikes jõusaalides. Kogege treenimise rõõmu turu parimatel seadmetel!
Klass: P - kaubanduslikuks kasutamiseks mõeldud seadmed
Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist