Loetle tooted brändi Opinel järgi 

Opinel on Prantsuse ettevõte, mille asutas Joseph Opinel Savoie's ja mis toodab kokkupandavaid noad ja kvaliteetseid kööginuge.

1890. aastal disainis Joseph Opinel oma esimese kokkupandava noa, mille lihtsus, funktsionaalsus ja vastupidavus on vastu pidanud aja katsumusele, tänu millele on Opineli kokkupandavad noad vaatamata enam kui 130 aasta möödumisele säilitanud oma klassikalise välimuse.

Aegumatu edu Opineli nugade puhul oli tingitud nende lihtsast konstruktsioonist, mis koosnes vaid neljast elemendist: tera, puidust käepide, tihvt ja metallhülss, mis toimis lukustajana.

Tänapäeval toodab Opinel noad nii süsinik- ja modifitseeritud terasest kui ka populaarsest Rootsi roostevabast terasest 12C27 Sandvik. Nugade käepidemed on valmistatud puidust ja vastupidavast plastikust.

Prantsusmaa ettevõtte pakkumises on traditsioonilised kokkupandavad noad, moodsad multifunktsionaalsed noad, seeneriistad, aianoad ning lai valik noad ja köögitööriistad.

Opinel  on spetsialiseerunud kvaliteetsete nugade disainile ja tootmisele juba üle saja aasta. Kõige kuulsam on ta turisminugade tootmise poolest, mida peavad seda tüüpi aksessuaaride kasutajad ja entusiastid kogu maailmas ikoonilisteks. Saadaval olevaid tooteid eristab eelkõige kvaliteetsete materjalide kasutamine , näiteks hoolikalt valitud puuliigid, äärmiselt vastupidav süsinikteras või roostevaba Rootsi teras. Tänu sellele teenivad need kaua, tagades usaldusväärsuse ja vastupidavuse mehaanilistele kahjustustele. Praegu pakub meie veebipood Kolba.pl kaasaegseid Opineli kööginuge , mis tagavad mugavuse igapäevase toiduvalmistamise ajal.

Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist