Loetle tooted brändi PLUM järgiÜhendkuningas Plum asutati 1988. aastal abikaasade poolt ja on uhke, et on pereettevõte, millel on üle 30 aasta kogemust...

Kolme lapsega pereelu rõõmude ja ettevõtte juhtimise nõudmiste vahel pingutades teavad asutajad Jonathan ja Diane Schaffer üht-teist sellest, kuidas hoida väikeseid mõtteid hõivatud.

"Nagu iga lapsevanem, tahtsime ka meie, et meie laste lapsepõlv oleks maagiline. Noored meeled töötavad salapärasel, kuid imelisel viisil. Meie Plum'is oleme kõik selle nimel, et luua vahendid, mis lasevad nende kujutlusvõimel vabalt ringi käia."

Mänguväljakud ei ole enam need, mis nad varem olid; ometi on tegevusmängud nii olulised terve ja õnneliku elu alustamiseks.

Meie esimese mänguasja turuletoomisest üle 30 aasta tagasi kuni tänaseni, mil me müüme enam kui 40 riiki, on olnud päris pikk teekond! Mulle meeldib arvata, et oleme selle aja jooksul omandanud mõned õppetunnid; me oleme kirglikud selliste mänguasjade kujundamise ja tootmise suhtes, mis näevad suurepärased välja, on ülimalt ohutud ja millel on see kõige tähtsam lõbustusfaktor!"

Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist