Loetle tooted brändi Reebok fitness järgi 

Reebok on globaalne spordijalatsite ja -rõivaste ettevõte, mis tegutseb Adidase tütarettevõttena alates 2005. aastast. Reebok toodab ja turustab fitness-, jooksu- ja CrossFit spordirõivaid, sealhulgas riideid ja jalatseid. Ta on ametlik jalatsite ja rõivaste sponsor UFC, CrossFit, Spartan Race ja Les Mills jaoks.
> 1958. aastal asutati Reebok 1895. aastal Inglismaal Boltonis, Suur-Manchesteri osariigis asutatud J.W. Foster and Sons'i sidusettevõtteks. Briti kaubamärgina oli Reeboki rõivastel 1895. aastast kuni 1986. aastani kujutatud Union Jacki lipp.

Ülemaailmne peakontor asub Cantonis, Massachusettsis, USAs, piirkondlikud kontorid asuvad Amsterdamis (EMEA), Montrealis (Kanada), Hong Kongis (Aasia ja Vaikse ookeani piirkond) ja Mexico Citys (Kesk- ja Lõuna-Ameerika).

2016. aasta novembris teatas ettevõte, et kolib oma peakorteri asukoha Bostonisse. Ettevõtte sõnul on kolimise põhjuseks see, et asuda linnakeskkonnas, mis on millenniumi töötajate jaoks ihaldusväärsem, ning "täpsustada Ameerika Ühendriikide kontorite rolle".

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist