Loetle tooted brändi Ring Sport järgiRing Sport on valmistanud võitluskunstide varustust alates 1993. aastast ning alates 1999. aastast on ta importinud ja müünud spordivarustust ja rekvisiite. Kogu selle aja jooksul on loodud liiga palju kogemusi, nii et Ring Sport on saanud nende esemete importimisel ja müügil kindlalt juhtivaks tegijaks nii meie piirkonnas kui ka regioonis. Seda ka seetõttu, et oleme pidevalt kursis maailma standarditega. (meie pidevad külastused maailma suurimatel messidel ja esitlused selles valdkonnas USAs, Aasias, Brasiilias, Euroopas ...)

Meie pakutavad tooted on väga kvaliteetsed ja uskumatult madalate hindadega. Nii on meie referentsid väga muljetavaldavad (kõige kuulsamad saalid, spordikeskused, tervisekeskused, koolid ...) ja ka igas majapidamises on kindlasti juba mõni toode meie pakkumisest. Pakume parimat hinna-kvaliteedi-disaini suhet.

Meie peamine valdkond on fitness-seadmete import, mis laieneb meie piirkonnas. Siia kuuluvad kodused treeningseadmed: jalgrattad, jooksurajad, stepperid, orbitreks, gladiaatorid, pingid, raskused, puldid ... ja fitness-"seadmed". Ring Sport on RING ja RELAX kaubamärkide omanik ja importija, mis on kindlasti ülekaalus koduturul ja viimasel ajal ka piirkonnas (Bosnia, Makedoonia, Horvaatia, Montenegro, Bulgaaria, Rumeenia ...).

Mis puutub võitluskunstide varustusse (poksikotid, matid, kindad ...), siis on meie turul loodud kõige tuntum kaubamärk seda tüüpi võitluskunstide varustuse osas (äratuntav RING logo).

Ei ole ühtegi tõsist spordipoodi, multibrändi või spordivarustuse müügiks mõeldud ruumi, kus ei oleks põhipakkumises meie kaubamärkide RING ja RELAX rekvisiidid. Meie äripoliitika põhineb asjaolul, et meie tooteid võib leida kõige atraktiivsemates kohtades ja kauplustes Belgradis ja kõigis suuremates Serbia linnades (üle 100 müügipunkti!). Seega on meie suurimad edasimüüjad sellised spordikettid nagu Sport Vision, Đak sport, mis pakuvad kõige laiemat valikut RING ja RELAX kaubamärkide fitnesspakkumisi.

Lisaks oleme saanud üheks enimmüüdud kaubamärgiks Horvaatias

Alates 1. maist 2011 alustasime internetimüügiga, mis teeb meid üheks selle müügiliigi pioneeriks Serbias :)

2011. aasta alguses valmis meie 2500 m2 suurune kaasaegne ärikeskus RING CENTER, mis asub Obrenovaci (Trg ise) kõige atraktiivsemas kohas, Miloša Obrenovića tänava 135, kus asuvad ka meie kontorid. Keskuse raames avasime 700 m2 suuruses RINGi spordikeskuse (vt videot avamisest allpool), mis on kindlasti üks ilusamaid spordikeskusi Serbias. Nimetatud keskuse jõusaalis kasutatakse RELAX PRO masinate sarja, mis on kvaliteedi poolest kõrvuti maailma parimate kaubamärkidega. See on ka meie "näidisruum" nende masinate müügiks.

Kõik see ütleb teile, et võite meile täielikku usaldust avaldada, sest teete koostööd parimatega!

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist