Loetle tooted brändi Robens järgiRobens on osa Oase Outdoors'ist, Taani perefirmast, mis on kolme Euroopa edukaima kämpingumarki emaettevõte, mille hulka kuuluvad ka Outwell ja Easy Camp.

Robens pakub entusiastidele kindlat alust, mille alusel nad saavad omada ja teostada aktiivset väliseiklust, mis täidab nende püüdlusi rikkalikus looduskeskkonnas. Meie tehnilised teadmised ja tegelikud kogemused võimaldavad meil disainida autentseid tooteid, valida oskuslikult esmaklassilisi materjale ja toota kõrgeima kvaliteediga. Meie tootearenduse nurgakivideks on jõudlus, vastupidavus, usaldusväärsus ja väärtus. Meie tugevused on teie garantii, et võite loota Robensi uhkele pärandile ja terviklikkusele kui teie partnerile looduses - ja meie uudiste rubriik hoiab teid kursis viimaste arengutega.

Meie telgid on muutunud Euroopa kvaliteedi, usaldusväärsuse, paindlikkuse ja hinna ja kvaliteedi suhte mõõdupuuks - meie võidetud mainekate auhindade nimekirja leiate siit. Meie tooted on peenhäälestatud nii üksi seiklejatele kui ka aktiivsetele peredele, et need vastaksid erinevate tingimuste ja ootuste nõudmistele. Kõik tooted läbivad pideva ja nõudliku testimisprogrammi, et tagada optimaalne jõudlus, ohutus ja mugavus.

Me Robensil on kirg looduse vastu ja me tahame seda teiega jagada, sest usume, et igaüks peaks vähemalt korra elus kogema looduseelamust ja see ajendab meid looma usaldusväärseid, kvaliteetseid ja parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid. Meie veebisaidi kogukonna leheküljed ja sotsiaalmeedia kanalid täiendavad välitegevust, pakkudes kohtumisvõimalust teiste entusiastidega. Siin saate meiega liituda, et vahetada ideid, näpunäiteid ja lugusid või leida teabeallikas, mis aitab tooteid valida või õueselu parandada. Liitu meiega juba täna...

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist