Loetle tooted brändi SIDI järgi1960. aastal alustas SIDI mägispordijalatsite valmistamise käsitöökojana. 1970ndatel hakkas SIDI spetsialiseeruma jalgrattaspordijalatsitele ja -saabastele maastiku- ja maanteemootorrattasõiduks. Dino Signori, SIDI asutaja, on kombineerinud kirge jalgrattaspordi vastu rohkem kui 50-aastase kogemusega innovaatiliste spordijalatsite tootmises.
Tänu sellele kirele ja sügavatele, intuitiivsetele teadmistele on SIDI muutunud jalgratta- ja mootorrattajalatsite turuliidriks. Poole aastakümne möödudes on SIDI ainulaadne tasakaal traditsioonide ja innovatsiooni, stiili ja mugavuse vahel teinud SIDI spordijalatsid tööstuses erakordseks.
Rõhutades ettevõtte ja selle asutaja tugevat samastumist, sai Sidi logo alguse DIno SIgnori initsiaalide liitmisest. 1974. aastal sai logost see, mida me kõik teame tänapäeval, lisades sellele jõudu ja liikumist sümboliseeriva keerise sümboli.
Lihtsast logost on Sidi kaubamärgist saanud üks tuntumaid ja tuntumaid kaubamärke.

Traditsioonid, väärtused ja pühendumus koos tõhusa rahvusvahelise turustusvõrguga teevad Sidi ettevõtteks, mis on esindatud kogu maailmas.
Garanteeritud kvaliteedi tõttu on SIDI jalatsid valinud miljonid sportlased. Alates 1960. aastast on SIDI uurinud ja arendanud kõrgtehnilisi jalatseid, et saavutada maksimaalne töökindlus ja mugavus.

Kombineerides innovatsiooni poole sajandi pikkuse kogemusega; SIDI kaubamärk tekitab kirge, mis läheb kaugemale kui lihtsalt firma.

Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist