Loetle tooted brändi Under Armour järgiUnder Armouri visioon on inspireerida teid tulemuslikkuse lahendustega, millest te ei teadnudki, et te vajate neid ja ilma milleta te ei suuda ette kujutada oma elu.

Meie lugu sai alguse ideest, mis lõi enamat kui särk ja kaubamärk - see muutis tulemuslikkuse rõivaste mängu.

Under Armour, Inc. on Ameerika ettevõte, mis toodab jalatseid, spordi- ja vabaaja rõivaid. Under Armouri ülemaailmne peakontor asub Baltimore, Marylandis, lisaks asuvad kontorid Amsterdamis (Euroopa peakontor), Austinis, Guangzhous, Hong Kongis, Houstonis, Jakartas, Londonis, Mexico Citys, Münchenis, New Yorgis, Panama Citys (rahvusvaheline peakontor), Pariisis, Pittsburghis, Portlandis, San Franciscos, São Paulos, Santiagos, Soulis, Shanghais (Hiina peakontor) ja Torontos.

Under Armouri asutas 25. septembril 1996. aastal Kevin Plank, tollal 24-aastane Marylandi Ülikooli jalgpallimeeskonna endine erimeeskonna kapten. Plank alustas äri algselt oma vanaema keldrist Washingtonis, D.C. Ta veetis oma aega reisides mööda idarannikut, mille pagasiruumis ei olnud muud kui riided. Tema esimene meeskonna müük toimus 1996. aasta lõpus 17 000 dollariga. Oma vanaema keldrist kolis Plank Baltimore'i. Pärast paari kolimist linnas kolis ta oma praegusesse peakorterisse Tide Pointis.

 

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist