Loetle tooted brändi Winmau järgi 

Winmau Group on maailma suurim kõrgekvaliteediliste harjased tikutaolade ja volframdartide tootja.

Winmau on juba üle 70 aasta olnud kinnisideeks tipptasemel noolemängu läbi võrratute uuenduste.

Kahe 70 aasta jooksul on Winmau olnud kinnisideeks tipptasemel noolemängu läbi võrratute uuenduste.

Me oleme uhked, et teenindame miljoneid mängijaid ja arvukaid ülemaailmseid föderatsioone, et edendada spordiala arengut. Kõik meie meistrivõistluste dartplaadid vastavad Maailma Darts Föderatsiooni spetsifikatsioonidele.

Globaalne ettevõte

Winmau on tõeliselt globaalne ettevõte ja me ekspordime üle 70 riiki üle maailma. Winmau on asutatud üle 70 aasta ja me oleme üks kõige aktiivsemaid darts-ettevõtteid tooteinnovatsiooni ja turunduse osas.

Me oleme maailma suurim Premium harjased tikutähed ja sõjalise kvaliteediga volframdartide tootja. Käsitsi valmistatud kvaliteet, eriline disain, suurepärane jõudlus ja kõik meie enda selleks otstarbeks ehitatud tehases.

Valikuvamärk

Winmau on maailma juhtivate noolemänguorganisatsioonide, sealhulgas Ühendkuningriigi, Lõuna-Aafrika, Belgia, Austraalia, Šveitsi, Norra, Itaalia, Türgi ja Filipiinide valitud kaubamärk. Winmau investeerib suuri summasid mängu edendamisse alates rohujuurtest kuni professionaalse tasemeni.

Me sponsoreerime maailmameistreid Dennis Priestley, Andy Fordham, Ted Hankey, Mark Webster, Steve Beaton, Scott Waites, Scott Mitchell ja Trina Gulliver, samuti PDC staare nagu Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King ja paljud rahvusvahelised mängijad.

Filter by
Tags
Kategooriad
Price
Filter
Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist